Salongbord 'Modena' - gjennomsiktig/svart
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 70 cm |
| Høyde: | 41 cm |
| Pleieinstruksjoner: | Glassrens brukes på toppplaten sammen med en myk klut. |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Gjennomsiktig , Svart |
| Maksimal Belastning: | 10 kg |
| Materiale: | Rammen er laget av pulverlakkert stål med en glassbordplate |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Nei |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








