Veggskap - Glass / jern
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Dybde: | 9 cm |
| Høyde: | 30.5 cm |
| Lengde: | 20.5 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Sølv |
| Materiale: | Metallramme med glasspaneler |
| Merke: | Ib Laursen |
| Leveres Montert: | Ja |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








