Vegghylle - Svart/Metall
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 31 cm |
| Høyde: | 31 cm |
| Lengde: | 31 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Svart |
| Maksimal Belastning: | 5 kg |
| Materiale: | 100% Jern |
| Merke: | Hübsch |
| Leveres Montert: | Ja |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








