Teppe 'Sand'- 200x300 cm
Produktbeskrivelse
Tvättråd & Skötselråd: Støvsug viskosematten din regelmessig og husk å støvsuge «med hår» og ikke bruke børster. Ikke rengjør flekker med vanlig vann da dette kan skade teppet. La det heller stå på et vaskeri. De fleste tepper bretter seg litt og dette er helt normalt.
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 300 cm |
| Dybde: | 200 cm |
| Høyde: | 2 cm |
| Lengde: | 200 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Beige |
| Materiale: | Laget av viskose med rygg i lerret. |
| Merke: | HKliving |
| Opprinnelsesland: | India |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








