Taklampe - Metall/Svart
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 15 cm |
| Høyde: | 26 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Jernskjerm og sokkel. |
| Max Watt: | 15 W |
| Sokkel: | E27 |
| Merke: | Hübsch |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








