Taklampe 'Skjørt' rundt 30cm - Blå
Produktbeskrivelse
Med en diameter på 30 cm og en høyde på 29 cm er taklampen Skirt ideell for å definere lyset over spisebordet, skape en innbydende atmosfære i lesekroken eller tjene som en stilig aksentlampe på soverommet. Den lille størrelsen gjør den også egnet for mindre rom hvor du ønsker å introdusere et særegent design uten at lampen dominerer. Skjørt er mer enn bare en lampe – det er en moderne interiørdetalj som tilfører karakter og stil.
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 30 cm |
| Høyde: | 29 cm |
| Lengde: | 0 cm |
| Antall pakker: | 1.00 |
| Farge: | Blå |
| Materiale: | Lampeskjerm i pulverlakkert stål |
| Max Watt: | 25 W |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 25 W |
| Merke: | Broste Copenhagen |
| Leveres Montert: | Ja |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








