Taklampe 'Shem' M - Hvit
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 30 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Høyde: | 14 cm |
| Lengde/Dybde: | 30 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Hvit |
| IP-Klasse: | IP 20 |
| Materiale: | Tekstilskjerm av blandet stoff (85 % polyester, 15 % bomull). |
| Max Watt: | 40 W |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 40 W |
| Merke: | Zuiver |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | 1 kg |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








