Stol 'Living' - Vintage hvit
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Benhøyde: | 48 cm |
| Bredde: | 54 cm |
| Dybde: | 47 cm |
| Høyde: | 80 cm |
| Sittehøyde: | 48 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Hvit |
| Finish: | Lakkert |
| Materiale: | 100% jern i antikk hvit finish. |
| Merke: | Vintage |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | India |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








