Stol 'Dala' - Natur/Hvit
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 50 cm |
| Høyde: | 80 cm |
| Lengde: | 47 cm |
| Setedybde: | 44 cm |
| Sittehøyde: | 42 cm |
| Farge: | Hvit , Natur |
| Materiale: | Laget av bjørketre. |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Ja |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








