Spisestol Ute 6-Pack 'Jet Set' - Svart
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 58 cm |
| Dybde: | 64 cm |
| Høyde: | 80 cm |
| Setedybde: | 47 cm |
| Sittehøyde: | 44 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Grå , Svart |
| Merke: | Hillerstorp |
| Leveres Montert: | Nei |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








