Nyhet
Spisebord 'Uovo' 220x115cm - Natur
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Dybde: | 115 cm |
| Høyde: | 75 cm |
| Lengde: | 220 cm |
| Antall pakker: | 2 |
| Farge: | Natur |
| Materiale: | Laget av MDF med eikefiner og ben i heltre. |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








