Speil 'Marcus' 30 x 100cm - Messing/Gull
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 30 cm |
| Dybde: | 3 cm |
| Høyde: | 100 cm |
| Lengde: | 30 cm |
| Lengde/Dybde: | 3 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Messing / Gull |
| Materiale: | 45% Stål , 55% Speil |
| Merke: | La Forma |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








