Nyhet
Sofabord 'Créme' - Röd
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 100 cm |
| Dybde: | 100 cm |
| Høyde: | 45 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Rød |
| Materiale: | Laget av MDF med eikefiner. |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








