Salongbord - Gull/Glass
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 80 cm |
| Høyde: | 47 cm |
| Tykkelse Bordplate: | Glassplaten er 8 mm cm |
| Avtakbar Polstring: | Rund |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Gull , Messing |
| Finish: | Polert |
| Materiale: | Jernramme med bordplate i glass. |
| Merke: | Nordal |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








