Rotting salongbord
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 100 cm |
| Diameter: | 100 cm |
| Dybde: | 100 cm |
| Høyde: | 35 cm |
| Lengde: | 100 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Beige , Brun |
| Materiale: | Laget av rotting. |
| Merke: | HKliving |
| Leveres Montert: | Ja |
| Opprinnelsesland: | Filippinerne |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








