Pall 'Silo'- Svart
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 41 cm |
| Høyde: | 45 cm |
| Sittehøyde: | 43 cm |
| Avtakbar Polstring: | Nei |
| Pleieinstruksjoner: | Håndvask |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Svart |
| Maksimal Belastning: | 110 kg |
| Maksimal Vekt: | 110 kg |
| Materiale: | Setet er laget av polyester og bena er laget av stål |
| Merke: | Hübsch |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








