Nyhet
Nattbord 'Sand' - Eik
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 30 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Høyde: | 10 cm |
| Pleieinstruksjoner: | Tørk av med en fuktig klut. |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Natur |
| Materiale: | MDF med ekfaner |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








