Nyhet
Nattbord 'Mellby' - Eik
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 40 cm |
| Dybde: | 27 cm |
| Høyde: | 36 cm |
| Pleieinstruksjoner: | Tørk av med en fuktig klut. |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Natur |
| Materiale: | MDF med eikefiner og eiketre |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








