Modulært skap 'Sand'
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 30 cm |
| Dybde: | 100 cm |
| Høyde: | 36 cm |
| Lengde: | 100 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Beige |
| Materiale: | Laget av kryssfiner, Sunkai finér |
| Merke: | HKliving |
| Leveres Montert: | Nei |
| Opprinnelsesland: | Indonesia |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








