Lysestake - Vintage/Messing
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 8 cm |
| Dybde: | 2 cm |
| Høyde: | 6 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Messing |
| Finish: | Lakkert |
| Materiale: | 100% jern i messingfinish. |
| Merke: | Trademark Living |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








