Krakk 'Modern' - Svart
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 52 cm |
| Høyde: | 45 cm |
| Pleieinstruksjoner: | Tørk av med en fuktig klut. |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Svart |
| Maksimal Belastning: | 120 kg |
| Materiale: | Laget av rotting og jern. |
| Merke: | House Doctor |
| Leveres Montert: | Ja |
| Opprinnelsesland: | Filippinerne |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








