Nyhet
Krakk 'Elsa' - Rosa
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 45 cm |
| Dybde: | 46.5 cm |
| Høyde: | 87 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Rosa |
| Materiale: | Stol i gummitre med pinne. |
| Merke: | Reforma |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








