Hagesofa - Tre
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Benhøyde: | 46 cm |
| Dybde: | 40 cm |
| Høyde: | 72 cm |
| Lengde: | 123 cm |
| Setedybde: | 4 cm , 40 cm |
| Sittehøyde: | 46 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Brun |
| Materiale: | 100% Teak |
| Merke: | HKliving |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








