Taklampe 'Hengende' - Sølv
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Diameter: | 29 cm |
| Høyde: | 41 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Gjennomsiktig , Svart |
| Materiale: | Metallskjerm. |
| Max Watt: | 40 W |
| Sokkel: | E27 |
| Merke: | Hubsch |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








