Avlastningsbord 'Liscia' - Brun
Produktbeskrivelse
Produkt spesifikasjon
| Bredde: | 77 cm |
| Lengde: | 120 cm |
| Lengde/Dybde: | 40.00 cm |
| Antall pakker: | 1 |
| Farge: | Brun |
| Materiale: | Avast bord i FSC-merket tre og lakkerte metallben. |
| Merke: | Nordal |
| Leveres Montert: | Nei |
| CO2e-utslipp: | Under beregning |
| Opprinnelsesland: | Kina |
Anmeldelser
Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
This product doesn't have any reviews.








